Prečo CrossBeFit ?

Sme iní ako konvenčne fitnesscentrá.

Zabudni na jednostrannosť pri cvičení a nastav sa na univerzálnosť, ktorú ponúka CROSSbeFIT!

Dodá ti telesnú zdatnosť, ktorá je vo svojej podstate všestranná, všeobecná a všetko zahŕňajúca. CROSSbeFIT je kondičný a silový program, ktorý na zvyšovanie telesnej sily využívajú aj policajné školy, tímy na taktické operácie, špeciálne vojenské jednotky, ale aj majstri bojových umení a mnohí svetoví atléti.
Našu CROSSbeFIT arénu sme pripravili špeciálne na tento typ tréningovej záťaže. Vybudovali sme outdoor zónu a indoor zónu, kde ti pod vedením profesionálnych trénerov ponúkame pravý funkčný tréning zážitok. Veríme, že aj zasadenie areálu do príjemného prostredia areálu eXtreme park nás odlišuje od množstva ordinárnych fitnesscentier a dodáva správnu energiu Tvojim športovým výkonom.
Dokáž s CROSSbeFIT, že aj sila vôle je ako sval. Čím viac ju budeš používať, tým silnejší budeš!

registracia

Vedľajšie účinnky CROSSbeFIT:

  • vyformujete si nechutne dobrú postavu v podstatne kratšom čase
  • všetci budú vedieť, že dokážete využiť tréningovú zdatnosť v bežnom živote, preto budete prvý na koho si kamarát spomenie keď potrebuje presťahovať
  • symptómy rozdvojenej osobnosti – na tréningu budete mokri a vyčerpaní lapať po dychu a pritom sa budete usmievať
  • stanete sa súčasťou komunity rovnakých športových bláznov
  • zistite, že každý kto chce napredovať potrebuje trénera alebo celoživotné štúdium
  • začnete jesť predpotopnú stravu – bez výdobytkov 21 storočia ako sú farbivá, konzervanty a plasty
  • po 60-tke miniete na športové náčinie viac, ako na moderné lieky
  • Vaše deti začnú opäť liezť na stromy a strechy

panorama-interier

Prečo CROSSbeFIT?

RÝCHLE VÝSLEDKY – žiadny postup, prístroj, ani zázračný elixír Vám nepomôže dosiahnuť „krásne telo bez tvrdej driny“. Existujú však moderne tréningové postupy, ktoré ukazujú cestu ako zefektívniť postup k cieľu a výrazne skrátiť čas potrebný pre jeho dosiahnutie, súčasne so zlepšením všetkých zdravotných parametrov. Aplikujeme vedu v praxi.

FUNKČNÝ TRÉNING – schopnosti nadobudnuté funkčným tréningom vie jedinec využiť v akejkoľvek životnej situácii a čeliť aj neočakavateľnej fyzickej výzve.
Intenzita, Variabilita, Funkčné pohyby namiešané spôsobom, ktorý pozitívne ovplyvňuje hormonálnu a neurologickú odozvu tela a prispieva k dlhodobo udržateľnej kondícii. Zároveň prispieva k tomu, aby ste si v 80-tke vedeli vyložiť ťažký nákup, vybehnúť po schodoch, či zaviazať si šnúrky na topánkach s úsmevom /tréningy CROSSbeFIT, LADYCROFT, POWER gymnastika…/

FENOMÉN SKUPINY – sme spoločenské tvory a preto má úsilie pri dosahovaní cieľa vykonávané v skupine pozitívny vplyv na výkon. Ako zdravá súťaživosť, tak aj pozitívna rivalita pomáhajú udržať dlhodobú motiváciu. „V skupine tréning vždy boli menej.“

DÔLEŽITOSŤ TRÉNERA – dobrý tréning musí byť Odborný, Progresívny, Systematický, Komplexný, Krátky, Zábavný, Zdraviu prospešný a Motivujúci. Väčšina z nás na zostavenie vyváženého tréningového plánu sama nestačí a nevyhnutne potrebuje trénera. Nerozhoduje, či sme začiatočníci , pokročilí alebo vrcholoví športovci. Ľudia, ktorí nie sú odborne vedení svojimi vedomosťami, alebo trénerom, časom začnú stagnovať, držia sa zaužívaných stereotypov, čelia nude a opakujúcim sa zraneniam.

JE TO VEDA – aj pre skúsených športovcov je veľmi náročné vytvoriť a udržať výkonnosť v takomto type tréningu. Aj preto majú hviezdy olympiád celý tím trénerov, ktorý neustále spracúva výsledky a pokroky, vyhodnocuje, programuje nové postupy, motivuje, a účinne aplikuje vedecké poznatky v oblasti telovýchovy výživy a zdravia.

JE TO DRAHÁ VEDA? – aj v rekreačnom športe je dlhodobé financovanie kvalitného trénera finančne náročná záležitosť. Mesačne sú to stovky EUR. Preto cvičenci, ktorí sa dostanú cez začiatočníčku etapu aj s pomocou trénera väčšinou skĺznu k rutine a ďalej svoj potenciál nerozvíjajú. Organizujeme progresívne skupinové tréningy s trénerom, kde sú náklady na trénera rozložené do skupiny. To umožní aj bežným športovcom trénovať dlhodobo pod odborným dohľadom.

KOMPLEXNÝ PRÍSTUP – náš tréning je zameraný na rozvoj všetkých pohybových schopnosti a zručnosti. Tento prístup eliminuje riziko zranení, neproporcionality tela /masívny vršok – nohy ala Klaudia Schiffer /, posilní srdce, zrýchli metabolizmus a pod..

TRÉNINGOVÁ CHIRURGIA – keďže kladieme doraz na všestranný rozvoj zdravia, estetiky tela a kondíciem, vedieme kurzy špeciálne pripravené na dosahovanie zlepšenia slabých stránok a problematických partií. Príkladom je tréning pre Zdravý Chrbát, tréning pre zväčšenie objemu paží, nôh alebo hrudníka, či tréning pre zoštíhlenie problémových partií u žien.

JUNIORI A DETI – dôležitosť športu u detí v dnešnej dobe rapídne stúpa, predovšetkým kvôli zdravotným dôsledkom, ktoré má na svedomí nedostatočný pohyb v kombinácii s nesprávnou výživou. Šport má od útleho veku okrem rozvoja zdravej telesnej schránky aj pozitívny vplyv na výchovu, sebadisciplínu, sebadôveru, životosprávu a pomáha v dospelosti udržať potrebu pohybu, ako nevyhnutnú súčasť kvalitného života /tréningy Deti v pohybe, JUNIOR gymnastika/.

outdoor-2