Sme iní ako konvenčné fitnesscentrá

Vieš kde môžeš získať telesnú zdatnosť, koordinačné schopnosti, silu a spoznať pritom skvelú partiu ľudí, a to všetko pod jednou strechou? No predsa v CROSSbeFIT! A nielen pod strechou, pretože náš areál je vybavený aj jedinečnou OUTDOOR zónou široko ďaleko.

Fotka na článok 2

Aj zasadenie areálu do príjemného prostredia eXtreme parku nás odlišuje od množstva ordinárnych fitnesscentier a dodáva správnu energiu tvojim športovým výkonom. Cvičenie u nás je jednoducho zážitok.

Fotka na článok 1

Naši certifikovaní tréneri používajú tie najmodernejšie tréningové postupy, ktoré zefektívňujú cestu k cieľu a dokážu výrazne skrátiť čas potrebný pre jeho dosiahnutie. A to súčasne so zlepšením všetkých zdravotných parametrov. Ako by sme charakterizovali trénerov v CROSSbeFIT? No predsa – odborní, progresívni, systematickí, komplexní, ľudskí a motivujúci.

Fotka na článok 6

Zaži pravý funkčný tréning, ktorý naozaj funguje! Schopnosti nadobudnuté funkčným tréningom vieš následne aplikovať v akejkoľvek životnej situácii a čeliť tak neočakávateľným fyzickým výzvam. Intenzita, variabilita a funkčné pohyby sú namiešané spôsobom, ktorý pozitívne ovplyvňuje hormonálnu a neurologickú odozvu tela, pričom prispievajú k dlhodobo udržateľnej kondícii. Zabudni na jednostrannosť pri cvičení a nastav sa na univerzálnosť, ktorú ponúka CROSSbeFIT!

Fotka na článok 8

Fenomén skupiny – ak si náhodou typ človeka, ktorému sa nechce chodiť trénovať samému, skupinovka je určená presne pre teba. Zdravá súťaživosť, pozitívna rivalita, spoločné prekonávanie prekážok a dosahovanie vytýčených cieľov pomáhajú udržať dlhodobú motiváciu.

Fotka na článok 7

Naše tréningové programy sú zamerané na rozvoj všetkých pohybových schopností a zručností. Tento prístup eliminuje riziko neproporcionality tela a odborný dohľad našich trénerov eliminuje riziko zranení. Sme ale pripravení na všetko, preto v areáli CROSSbeFIT nájdeš aj fyzioterapeuta, ktorý ti pomôže s telesnými ťažkosťami.

Fotka na článok 3

Programy pre tých najmladších. Dôležitosť športu u detí v dnešnej dobe rapídne stúpa. A to predovšetkým kvôli zdravotným dôsledkom, ktoré má na svedomí nedostatočný pohyb v kombinácii s nesprávnou výživou. Šport má od útleho veku okrem rozvoja zdravej telesnej schránky aj pozitívny vplyv na výchovu, sebadisciplínu, sebadôveru, životosprávu a pomáha v dospelosti udržať potrebu pohybu, ako nevyhnutnú súčasť kvalitného života.

Fotka na článok 11

Nezáleží na tom, či si začiatočník, pokročilý alebo vrcholový športovec. U nás si určite nájdeš miesto, kde sa môžeš rozvíjať. Dokáž s CROSSbeFIT, že aj sila vôle je ako sval. Čím viac ju budeš používať, tým silnejší budeš!

Fotka na článok 5